Speciální nabídka

Sledujte nás

Atas Plak

ATAS PLAK

Mnoho firem si udělalo jméno na jednom, nebo několika málo produktech. Ty díky svým vlastnostem a výhodnosti pro zákazníky získaly věhlas a umožnily výrobci jeho růst a rozvoj. Nejinak je tomu i u Atasu. 

Jedním z jeho takových přípravků je PLAK.  Je to přípravek určený k čištění a leštění plastů v interiérech vozidel. A i když si jistě řeknete, že takových výrobků je na trhu mnoho, PLAK přece jen nad řadou z nich vyniká. A čím?

V produktu se podařilo výrobci spojit několik důležitých vlastností a to tím způsobem, že žádná z nich nezůstala v pozadí a všechny fungují tak, jak by měly.

Čistící schopnosti
Plak obsahuje čistící složky a rozpouštědla, které dokáží odstranit špínu a nečistoty z ošetřovaného povrchu. Nestane se tedy to, co u některých obdobných přípravků, že leštící složky pouze zakryjí znečištěný povrch.

Konzervační vlastnosti
Konzervační složky dokáží proniknout do hloubky plastů. Tím udržují jeho pružnost a zabraňují vysychání a praskání. Podružnou vlastností je i to, že odstraní skřípání a vrzání u některých špatně spasovaných dílů.

UV filtr
Atas Plak obsahuje i účinný UV filtr. Ten chrání plast před vyblednutím a šednutím a zvyšuje odolnost konzervačních složek.

Antistatická složka
Ta odpuzuje prach a ochraňuje před ulpíváním nečistot. Neznamená to ovšem, že by ošetřená plocha byla navždy bez prachu. Zvlášť třeba v suchých letních měsících, kdy je prašnost nejvyšší. Ale prach nepřilne k povrchu a stačí jen pouhé setření měkkým hadříkem a plast je opět čistý a lesklý.

Leštící složky
Leštidla dodávají plastu přirozený lesk a vzhled novosti a svěžesti.

Těžko by byl některý výrobek dlouhodobě úspěšný, kdyby nebyl kvalitní a jeho účinky rychle vyprchaly. Toto u Plaku neplatí. Jeho vlastnosti vydrží překvapivě dlouho a v kombinaci s velmi příznivou cenou nachází své pevné místo na trzích téměř celé Evropy. 

Zajímavostí je, že značka Atas je nejprodávanější autokosmetikou v sousedícím Polsku. Ve velké konkurenci nejen zahraničních, ale i mnoha polských značek autokosmetiky s výrazně nižšími cenami. Další zajímavostí Polska je, že je autokosmetika pro hobby použití prodávána pod jednotnou značkou nejúspěšnějšího výrobku. Celá řada nese název PLAK.

Atas Plak je vyráběn v mnoha typech balení a provedení. Od spreje 150 ml po tekuté balení v kanystrech pro profesionální použití. Ve verzích se silikonem, bez silikonu, s lesklým, sametovým, nebo i matným efektem.  

Atas jako jeden z prvních uvedl na trh spray o obsahu 3/4 litru (750 ml). A samozřejmě, že obrovský obsah balení s nejvýhodnější cenou se stal také nejprodávanějším. Netrvalo dlouho a jako nejprodávanější výrobek v určité oblasti začal být napodobován. Všimněte si kolik obdobných výrobků i na našem trhu má obdobný vzhled a balení.

Plak je dodáván v mnoha různých parfémech. Tím mimo samotné péče o plasty dokáže PLAK i příjemně a na poměrně dlouhou dobu provonět interiér. Vybrat si můžete vanilku, citron, jahodu, broskev, višeň, levandule, borovice, nebo papaya

Plak nemusíte používat jen pro ošetření Vašeho auta. Vynikající je i na leštění a konzervaci lakovaného dřeva a nábytku z lamina, kde zdaleka předčí většinu výrobků pro domácí použití.

Atas Plak najdete v tomto obchodě.

Atas Plak


Porovnání 0

No products

To be determined Shipping
0 Kč Total

Check out