Speciální nabídka

Sledujte nás

Pro čištění exteriérů vozidel 

Mytí aut

Přípravky pro mytí vozidel

Tato kategorie obsahuje chemii, doplňky a přístroje pro mytí a konzervaci karosérií, disků kol a vnějších částí vozidel.

Zvolte si kategorii

Zobrazit
 • Předčištění
  Předčištění

  Přípravky pro předčištění

  Přípravky pro předčištění vozidel

  Zde najdete přípravky pro předčištění karosérie před mytím. A také přípravky na čištění disků kol, odstranění asfaltů a další speciality.

 • Odmaštění a mytí
  Odmaštění a mytí

  Mytí a odmašťování

  Mytí a odmašťování karosérií

  Tato kategorie obsahuje přípravky pro mytí karosérií vozidel. Všechny z nich jsou charakteristické maximální účinností a samozřejmě i bezpečností pro Vaše auto, což není pro všechny přípravky z oblasti autokosmetiky pravidlem.

  Chcete-li mít dokonale čistý vůz, vždy jej před samotným umýváním důkladně opláchněte silným proudem vody, dokud nebude povrch zbaven prachu, nebo i nalepeného bláta. Po opláchnutí prohlédněte karosérii, zda není znečištěná od asfaltu, hmyzu, nebo třeba nakapané sm.ly. V případě, že ano, odstraňte tyto nečistoty samostatně ještě před mytím.

  Přípravky pro odstranění zmíněných nečistot najdete v kategorii Předčištění.

  Ve stejné kategorii najdete i přípravky k čištění disků kol, kterými začněte. Postupně naneste čistící přípravek na všechna kola a nechte jej chvíli působit. K čištění disků je vhodné použití štětce, nebo kartáče s měkkými chlupy, nebo mycí rukavice. Tyto pomůcky Vám usnadní odstranit i nánosy nečistot ve spárách a prolisech disků. Pak již stačí opláchnutí silným proudem vody. Pokud jsou na discích viditelné zbytky nečistot, celý postup opakujte.

  Do kbelíku si připravte asi 10 litrů mycího roztoku (čistá voda + autošampon). Pokud použijete teplou vodu, zvýší se i čistící účinek roztoku. Není to ale podmínkou. Přípravky z našeho sortimentu fungují na výbornou i za studena.

 • Oživení a ochrana
  Oživení a ochrana

  Konzervace vnějších dílů

  Přípravky pro konzervaci vnějších částí

  V této kategorii najdete přípravky pro oživení, leštění a dlouhodobou konzervaci gumových, plastových, kovových venkovních částí, jako jsou disky kol, nárazníky, lišty, pneumatiky apod.

  Leštěnky, vosky a další přípravky na ošetření laků najdete v kategorii PRO DOKONALÝ LESK.

 • Pomůcky
  Pomůcky

  Pomůcky pro mytí

  Mycí houby, kartáče a další pomůcky pro mytí a čištění

 • Přístroje
  Přístroje

  Přístroje a pomůcky

  Přístroje a strojní vybavení pro čištění exteriérů vozidel

Porovnání 0

No products

To be determined Shipping
0 Kč Total

Check out