Speciální nabídka

Sledujte nás

Sešedlé gumové díly jsou výsledkem negativního působení UV záření a agresivních látek, které za provozu na povrchu gumového dílu ulpívají. Ztráta původní barvy a přirozeného lesku rovněž napovídá o tom, že povrch gumového dílu podléhá erozi, ztratil svojí pružnost a předpokládat se dá i výskyt mikroskopických trhlinek, jejichž počet se bude postupně zvyšovat a udou postupně pronikat do hloubky dílu. Výsledkem bude zteření celého dílu a nutnost jeho výměny za nový. U gumových těsnění dvěří takto napadený povrch přestává odpuzovat vodu, ta zůstává na povrchu těsnění a v zimním období způsobuje tak nepříjemné přimrzání dveří.

Pro ochranu a regeneraci gumových dílů je doporučený přpravek Atas Pneubel. Ve sprejovém balení ve formě aktivní pěny dokáže navíc i gumový díl vyčistit.

Po aplikaci navrací gumovému dílu ztracený vzhled a lesk. Narozdíl od běžně používaných silikonových olejů se nevsakuje do hloubky, má výrazně delší dobu působení a vytváří na povrchu ochranný film, který zaceluje vziklé trhliny a zabraňuje vzniku dalších. Zvláčňuje povrch a navrací ztracenou pružnost. Obsahuje i účinný UV filtr a má výrazné vodoodpudivé vlastností.


Porovnání 0

No products

To be determined Shipping
0 Kč Total

Check out