Speciální nabídka

Sledujte nás

Bílé až šedé skvrny na plastech jsou v řadě případů důsledkem nanesení některých typů leštících politur a past. Bývají jen obtížně zamaskovatelné a po čase se objevují i přesto, že byl zasažený plast ošetřen některým ze speciálních přípravků na vnější díly z plastických hmot.

Těchto skvrn se lze zbavit několika způsoby. Nejjednodušší je okamžité vyčištění po zásahu leštěnkou. Velmi dobře k tomuto poslouží přípravek Atas Vinet . Povrch plastu tímto přípravkem za pomocí hadříku důkladně očistíme a po té nakonzervujeme výroobkem Atas Fasco .

Zaschlé skvrny, na které již Atas Vinet nestačí lze odstranit výrobkem Atas Silfren . V tomto případě pozor. Atas Silfren je vysoce výkonný přípravek na odmašťování. Než jej použijeme je potřeba na nějakém nenápadném místě vyzkoušet jeho kompaktibilitu s použitými plasty. Proto k této aplikaci přistupujeme v nejkrajnějším případě.

Za pomoci měkkého hadříku a Silfrenu skvrnu odstraníme. Někdy je ovšem nutno aplikaci opakovat. Ihned po aplikaci plast ošetříme a nakonzervujeme přípravkem Atas Fasco !! Bez konzervace by mohlo dojít k vysušení a praskání povrchu čištěného místa.

V případě plastů v černé barvě je vynikajícím řešením použití přípravku Hagmans Bumper Shine Black . Jedná se o akrylovou disperzi s černidlem, která nám skvrnu zakryje a nárazníku dodá původní černý vzhled.


Porovnání 0

No products

To be determined Shipping
0 Kč Total

Check out