Speciální nabídka

Sledujte nás

I když jsou pěnové kotouče společnosti PADS velmi houževnaté a odolné, stejně jako mnoho různých nástrojů i ony vyžadují údržbu. Ta je důležitá nejen pro životnost kotouče, ale především pro bezpečnou a úspěšnou práci i výsledek.

Základem je především čistota. Při práci dochází k zalepení leštící plochy brusnou, nebo leštící pastou. Tím se snižuje brusný efekt a a vlivem zvýšení odporu a tření dochází i k nebezpečnému zvyšování teploty broušené plochy i samotného kotouče.

K rychlému odstranění nalepené pasty je určen speciální čistící kartáč. Čištění je rychlé a jednoduché. Stačí leštičkou roztočit kotouč a kartáčem nalepenou pastu vydřít. Při čištěni udržujte dostatečný odstup od leštěného vozu, aby nedošlo zbytečně k zaprášení jeho povrchu odstraněnou pastou z kotouče.

Po dokončení práce doporučujeme důkladné vyprání kotouče v automatické pračce. Pokud používáte leštící a brusné pasty z naší nabídky, dojde k jejich rozpuštění a odstranění a kotouč bude po vyschnutí dokonale čistý a připravený k dalšímu použití.

Perte v teplotě do 60 st. C. se ždímáním. Vyprané kotouče nechte před další prací důkladně vyschnout.


Porovnání 0

No products

To be determined Shipping
0 Kč Total

Check out