Speciální nabídka

Sledujte nás

Lestici kotouce Pads

O tom, že pěnové brusné a leštící kotouče ovlivňují výsledek renovací laků není pochyb.

Kvalitní kotouč musí velmi dobře brousit, nebo leštit a také odvádět teplo, které vzniká třením kotouče a opracovávané plochy. Pokud dojde k přílišnému zahříván kotouče začne velmi rychle vysychat brusná, nebo leštící pasta. Ta to dá o sobě velmi výrazně vědět. Začne prášit. Pokud tohle přehlédneme při broušení laků, stačí už jen málo k tomu, aby došlo k přehřátí opracovávané plochy a nenávratnému poškození - spálení.

Švédská firma PADS si velmi pečlivě vybírá materiály, ze kterých vyrábí široký sortiment leštících kotoučů. Část materiálů pochází od evropských výrobců, ovšem pro prémiové produkty používá ty nejkvalitnější pěny světové produkce.

Při vývoji je tedy brán velmi velký důraz nejen na dobré brusné a leštící vlastnosti, životnost pěny, ale především na schopnost pěny absorbovat a odvádět teplo. Kombinace všech zmíněných vlastností velmi výrazně ovlivňuje výsledek práce, její rychlost i spotřebu brusné a leštící pasty.

I přes špičkovou kvalitu přistupuje firma PADS ke svým výrobkům, jako ke spotřebnímu materiálu. Je si vědoma, že leštící kotouče jsou jen nástrojem, nebo pomůckou, který se dá nenávratně zničit pouhou neopatrností při práci. Například při zachycení kotouče a jeho potrhání o nějakou ostrou hranu. Z tohoto vychází i cenová politika firmy.

Brusné a leštící kotouče PADS jsou cenově velmi dostupné a svojí kvalitou plně srovnatelné s produkcí známých evropských a světových značek a to i u některých typů kotoučů i za zlomek jejich ceny.

Rozdělení výrobních řad kotoučů PADS:

NORDIC PAD FX

Prémiová řada kotoučů, která je vyrobena z těch nejkvalitnějších světových materiálů. Velký důraz je kladen i na kvalitu opracování a provedení. Tyto kotouče jsou určeny pro všechny, kteří pro svojí práci vyžadují to nejlepší.

NORDIC PAD PRO

Řada kotoučů určených pro profesionální práci. Kotouče jsou vyrobeny z pečlivě vybraných a vysoce kvalitních pěn, stejně tak je vysoce kvalitní zpracování. Tato řada je kombinací vysoké kvality, odolnosti a příznivé ceny.

NORDIC PAD STANDARD

Kotouče určené pro běžnou práci, nebo pro místa kde je velmi velká spotřeba kotoučů. Kotouče jsou vyrobeny z vysoce kvalitních evropských pěn, ale důraz je kladen především na nízkou xcenu a dostupnost.

Všechny kotouče jsou vyráběny v mnoha rozměrech. Vyzkoušejte si některý z nich a přesvědčte se sami.

Katalog NP FX  Katalog NP PRO  Katalog NP STANDARD


Porovnání 0

No products

To be determined Shipping
0 Kč Total

Check out