Mytí aut

Přípravky pro mytí vozidel

Tato kategorie obsahuje chemii, doplňky a přístroje pro mytí a konzervaci karosérií, disků kol a vnějších částí vozidel.

Zvolte si kategorii

Podkategorie

Předčištění

Přípravky pro předčištění

Přípravky pro předčištění vozidel

Zde najdete přípravky pro předčištění karosérie před mytím. A také přípravky na čištění disků kol, odstranění asfaltů a další speciality.

Odmaštění a mytí

Mytí a odmašťování

Mytí a odmašťování karosérií

Tato kategorie obsahuje přípravky pro mytí karosérií vozidel. Všechny z nich jsou charakteristické maximální účinností a samozřejmě i bezpečností pro Vaše auto, což není pro všechny přípravky z oblasti autokosmetiky pravidlem.

Chcete-li mít dokonale čistý vůz, vždy jej před samotným umýváním důkladně opláchněte silným proudem vody, dokud nebude povrch zbaven prachu, nebo i nalepeného bláta. Po opláchnutí prohlédněte karosérii, zda není znečištěná od asfaltu, hmyzu, nebo třeba nakapané sm.ly. V případě, že ano, odstraňte tyto nečistoty samostatně ještě před mytím.

Přípravky pro odstranění zmíněných nečistot najdete v kategorii Předčištění.

Ve stejné kategorii najdete i přípravky k čištění disků kol, kterými začněte. Postupně naneste čistící přípravek na všechna kola a nechte jej chvíli působit. K čištění disků je vhodné použití štětce, nebo kartáče s měkkými chlupy, nebo mycí rukavice. Tyto pomůcky Vám usnadní odstranit i nánosy nečistot ve spárách a prolisech disků. Pak již stačí opláchnutí silným proudem vody. Pokud jsou na discích viditelné zbytky nečistot, celý postup opakujte.

Do kbelíku si připravte asi 10 litrů mycího roztoku (čistá voda + autošampon). Pokud použijete teplou vodu, zvýší se i čistící účinek roztoku. Není to ale podminkou. Přípravky z našeho sortimentu fungují na výbornou i za studena.

Oživení a ochrana

Konzervace vnějších dílů

Přípravky pro konzervaci vnějších částí

V této kategorii najdete přípravky pro oživení, leštění a dlouhodobou konzervaci gumových, plastových, kovových venkovních částí, jako jsou disky kol, nárazníky, lišty, pneumatiky apod.

Leštěnky, vosky a další přípravky na ošetření laků najdete v kategorii PRO DOKONALÝ LESK.

Pomůcky

Pomůcky pro mytí

Mycí houby, kartáče a další pomůcky pro mytí a čištění

Přístroje

Přístroje a pomůcky

Přístroje a strojní vybavení pro čištění exteriérů vozidel

Tato kategorie je prázdná. Vyberte podkategorii.