Speciální nabídka

Sledujte nás

Seznam produktů výrobce Clemondo

Jeden z největších severoevropských výrobců profesionální autokosmetiky. Produkty pro renovace laků i detailing.

Počátky společnosti Lahega sahají až do roku 1958, kdy vstoupila na švédský trh, jako prodejce a distributor autokosmetiky. Z malého prodejce se během let stal jeden z nejvýznamějších hráčů na evropském trhu v oblasti profesionální autokosmetiky pro myčky vozidel a pro čištění vozidel a zařízení v potravinářském průmyslu.


V současné době zahrnuje výrobní program několik produktových řad speciálních výrobků a doplňků. Ve vlastních laboratořích vyvíjí společnost Lahega nové a nové přípravky pro vyšší efektivitu v použití, a které pak následně produkuje ve svém velmi moderně a špičkově vybaveném výrobním závodě.


Výrobky Lahega jsou exportovány do mnoha zemí světa. V roce 2017 dochází ke sloučení s dalším významným švédským výrobcem profesionální chemie, společností Clemondo AB. Název Lahega se stává značkou pro profesionální řadu produktů určenou pro detailing a profesionální rušní čištění vozidel.


Clemondo v číslech:


  • Clemondo produkuje 9 000 000 litrů přípravku ročně

  • Skladové prostory Clemondo mají kapacitu 3500 paletových míst. To je přibližně 200 návěsů nákladních aut.

  • Lahega naplní ročně 1 500 000 lahví. Kdyby stály jedna na druhé, jejich délka by se vyrovnala průměru jednoho z měsíců Uranu - Mirandy (472 km)

  • Roční produkce výrobků v krabičkách by v rozloženém stavu zabrala 156 km2

  • Prodejní personál společnosti Clemondo si ročně potřese rukou s 18 500 zákazníky. Z prodejních průzkumů společnosti Clemondo vyplývá, že z 4 500 zákazníků je 1 800 ze zahraničí.

  • Clemondo obdrží cca 23 500 objednávek ročně a přibližně 78 500 řádek objednaného zboží.

  • Roční objem prodaných automobilových vosků by ošetřilo 80 000 automobilů.

Produktové řady Clemondo:


WASH EYE - Wash Eye je ucelený sortiment přípravků pro profesionální mytí a čištění vozidel. Zahrnuje přípravky pro ruční čištění vozidel a stejně tak i pro mytí a čištění v automatických mycích linkách, nebo mycích boxech. Špičkové autošampony, odmašťovače, emulgátory, srážecí vosky, aktivní pěny, čističe disků a další výrobky z této produktové jsou důležitým pomocníkem pro profesionální práci zcela v souladu s nejmodernějšími trendy v čištění.


AUTORANGE - Autorange je kompletní série vybraných profesionálních produktů pro hobby použití. Vysoce atraktivní balení, špičková účinnost a příznivé ceny jsou důvodem, proč si tato řada výrobků získává nové a nové uživatele v celé Evropě.


LAHEGA (dříve PRORANGE) - Tento sortiment zahrnuje ucelenou řadu speciálních brusných a leštících přípravků pro profesionální renovace laků vozidel. Špičková kvalita jednotlivých výrobků umožňuje jejich kombinací dosáhnout mimořádných výsledků.


TRUCK RANGE - Vyjímečný sortiment vyvinutý pro snadnou a rychlou péči o nákladní vozidla. Je skutečným pomocníkem při péči o čistotu interiérů i exteriérů a krásný vzhled.


Sortiment společnosti Clemondo obsahuje i mnoho doplňků pro usnadnění práce a obsáhlý sortiment výrobků pro čištění v průmyslu. Společnost Clemondo je držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 14001


Lahega

Zobrazit

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.

Porovnání 0

No products

To be determined Shipping
0 Kč Total

Check out