Pro čištění exteriérů vozidel

Tato kategorie obsahuje chemii, doplňky a přístroje pro mytí a konzervaci karosérií, disků kol a vnějších částí vozidel

Pro čištění exteriérů vozidel V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Předčištění

  Zde najdete přípravky pro předčištění karosérie před mytím. A také přípravky na čištění disků kol, odstranění asfaltů a další speciality.

 • Odmaštění a mytí

  Tato kategorie obsahuje přípravky pro mytí karosérií vozidel. Všechny z nich jsou charakteristické maximální účinností a samozřejmě i bezpečností pro Vaše auto, což není pro všechny přípravky z oblasti autokosmetiky pravidlem.

  Chcete-li mít dokonale čistý vůz, vždy jej před samotným umýváním důkladně opláchněte silným proudem vody, dokud nebude povrch zbaven prachu, nebo i nalepeného bláta. Po opláchnutí prohlédněte karosérii, zda není znečištěná od asfaltu, hmyzu, nebo třeba nakapané sm.ly. V případě, že ano, odstraňte tyto nečistoty samostatně ještě před mytím.

  Přípravky pro odstranění zmíněných nečistot najdete v kategorii Než začneme s mytím.

  Ve stejné kategorii najdete i přípravky k čištění disků kol, kterými začněte. Postupně naneste čistící přípravek na všechna kola a nechte jej chvíli působit. K čištění disků je vhodné použití štětce, nebo kartáče s měkkými chlupy, nebo mycí rukavice. Tyto pomůcky Vám usnadní odstranit i nánosy nečistot ve spárách a prolisech disků. Pak již stačí opláchnutí silným proudem vody. Pokud jsou na discích viditelné zbytky nečistot, celý postup opakujte.

  Do kbelíku si připravte asi 10 litrů mycího roztoku (čistá voda + autošampon). Pokud použijete teplou vodu, zvýší se i čistící účinek roztoku. Není to ale podminkou. Přípravky z našeho sortimentu fungují na výbornou i za studena.

 • Oživení a ochrana

  V této kategorii najdete přípravky pro oživení, leštění a dlouhodobou konzervaci gumových, plastových, kovových venkovních částí, jako jsou disky kol, nárazníky, lišty, pneumatiky apod.

  Leštěnky, vosky a další přípravky na ošetření laků najdete v kategorii PRO DOKONALÝ LESK.

 • Pomůcky

  Mycí houby, kartáče a další pomůcky pro mytí a čištění

 • Přístroje

  Přístroje a strojní vybavení pro čištění exteriérů vozidel